Dozowniki do dezynfekcji rąk, stacje sprzedaż, dzierżawa, wynajem

Dozowniki do dezynfekcji rąk, nowoczesne, kompaktowe, z dużymi zbiornikami na płyn dezynfekujący dłonie, w niespotykanym na rynku designie z możliwością brandignu, zarządzane przez moduł GSM, to tylko niektóre z wielu atutów naszych urządzeń z serii AeroCare. Nie musisz kupować, możesz je dzierżawić lub wynająć, zapraszamy do współpracy.

Dozowniki do dezynfekcji rąk - Co wniosą nasze produkty do Państwa przedsiębiorstw i miejsc, w których mogą być zainstalowane?

Innowacyjne technologie wkraczają w wiele dziedzin codziennego życia. My również staramy się za nimi podążać, dlatego stworzyliśmy dla Was kompleksową ofertę urządzeń do dezynfekcji oraz weryfikacji podstawowych parametrów zdrowotnych. Zaawansowane rozwiązania zapewnią wygodne odkażanie dłoni w każdym miejscu i szybką diagnostykę wstępną. Zobaczcie proponowany asortyment i wybierzcie do swoich firm najlepsze produkty. Sprawdźcie, dlaczego warto postawić właśnie na nie.

Dozowniki do dezynfekcji co zyska Twoja firma i biuro
AeroCare Smart GSM kiosk reklamowy do bezdotykowej dezynfekcji rąk płynem

Kompleksowa ochrona zdrowia dla Ciebie i Twoich pracowników - AeroCare urządzenia do dezynfekcji

Zaprojektowaliśmy linię nowoczesnych urządzeń dedykowanych miejscom publicznym. Eleganckie konstrukcje wzbudzają zaufanie, są intuicyjne i proste w obsłudze, a jednocześnie skutecznie spełniają swoją funkcję. Ich zadaniem jest zdalna weryfikacja temperatury ciała oraz emitowanie komunikatów wizualnych z informacjami dla użytkownika. Oto dlaczego powinniście wdrożyć je do swoich przedsiębiorstw:

– zapewnią bezpieczeństwo pracowników lub gości odwiedzających obiekt;
– zmniejszą ryzyko potencjalnego rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii, skutecznie zwalczając drobnoustroje;
– pozwolą wyeliminować źródła zakażenia, wykonując szybką diagnostykę wstępną;
– wzmocnią poczucie odpowiedzialności za zdrowie publiczne i zbudują kulturę dbania o higienę.

Nowoczesna bezdotykowa dezynfekcja rąk aerozolem w stacjach AeroCare – jak to działa?

Wbudowany system rozpyli aerozol w ustalonej dawce bezpośrednio na dłonie – płyn nie kapie, dzięki czemu powierzchnia wokół stacji dezynfekcyjnej pozostanie czysta. Wystarczy podsunąć ręce pod aplikator, aby czujnik uruchomił automatyczny układ dozujący. Proste rozwiązanie czyni odkażanie szybkim i sprawnym, dostępnym dla każdego.

Pojemnik z płynem sterylizującym mieści w sobie od 5 do 10 litrów preparatu. To wystarczająca ilość, aby nie trzeba było często uzupełniać zawartości. Co więcej – innowacyjna technologia za pośrednictwem sms-a lub wiadomości e-mail informuje Was o konieczności dolania środka dezynfekcyjnego. Otrzymujecie szczegółowe raporty o działaniu urządzenia, macie zatem pełną kontrolę nad jego pracą. Możecie też zoptymalizować parametry zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami – dostępna jest prosta konfiguracja funkcji oraz różne warianty kolorystyczne, spersonalizowany branding korpusu stacji.

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk aerozolem AeroCare Basic dysze olleclean branding

AeroCare Basic

Kompaktowy wariant wolnostojący
z funkcją bezdotykowej dezynfekcji rąk aerozolem

dzierżawa 99 zł miesięcznie

Dozowniki do dezynfekcji rąk - gdzie sprawdzą się nasze produkty?

Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest ochrona zdrowia osób przebywających w danym obiekcie:

– w biurowcach i siedzibach mniejszych firm;
– w galeriach handlowych;
– w sklepach i lokalach usługowych;
– w placówkach medycznych i edukacyjnych;
– w urzędach;
– w hotelach i restauracjach.
– w miejscach kultu religijnego

dozowniki do dezynfekcji w punkcie usługowym
dozowniki do dezynfekcji na dworcu
dozowniki do dezynfekcji w sklepach

Dozowniki do dezynfekcji, modele stacji, dystrybutorów, punktów czy kiosków – wybierzcie najlepsze modele dla siebie i swojego biznesu

Umożliwiamy wykonanie kompaktowych, wolnostojących stacji dezynfekcyjnych z brandingiem Waszej firmy! Na stalowym korpusie umieścicie logo swojej marki, zyskując tym samym oryginalne narzędzie promocji. W naszym asortymencie znajdziecie też urządzenia odkażające dla dzieci, wykonane w przyjaznej estetyce i utrzymane w intensywnych, wesołych kolorach. Zachęcą one najmłodszych do skorzystania z dezynfekcji – warto postawić je w przedszkolach, przychodniach pediatrycznych i sklepach z asortymentem dziecięcym.

Oferujemy także duże sprzęty z ekranem multimedialnym, na którym wyświetlane są informacje reklamowe lub nawigacyjne. Kompleksowa oferta odpowiada na zróżnicowane potrzeby, w każdym przypadku gwarantując najwyższą jakość ochrony zdrowia.

Wszystkie produkty wykonano ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo – to gwarancja podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne, a więc zarysowania czy odpryski lakieru. Korpus nie ulegnie zniszczeniu wskutek działania czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy skrajne temperatury, co zapewnia pełną dowolność w usytuowaniu Waszej stacji. Chcecie mieć gwarancję pełnej asekuracji wnętrz przed zagrożeniem wirusami? Zobaczcie koncepcyjny projekt bramki uchylnej z dozownikiem środka dezynfekcyjnego, która otworzy się wyłącznie po odkażeniu dłoni!

AeroCare Kids GSM wolnostojący dozownik do dezynfekcji rąk dla dzieci

AeroCare Kids

Kompaktowy wariant wolnostojący
z funkcją bezdotykowej dezynfekcji rąk aerozolem


dzierżawa 119 zł miesięcznie

AeroCare Advance automat do bezdotykowej dezynfekcji rąk atomizerem branding

AeroCare Advance

Duży wariant wolnostojący
z funkcją bezdotykowej dezynfekcji rąk aerozolemdzierżawa 130 zł miesięcznie

AeroCare Temp urządzenie do dezynfekcji rąk z kamerą termowizyjną

AeroCare Temp

Duży wariant wolnostojący
z funkcją bezdotykowej dezynfekcji rąk aerozolem i zdalnym pomiarem temperatury ciała

dzierżawa 300 zł miesięcznie

AeroCare Smart GSM reklamowo informacyjny do bezdotykowej dezynfekcji rąk płynem propozycja brandingu

AeroCare Smart

Duży wariant wolnostojący
z funkcją bezdotykowej dezynfekcji rąk aerozolem i ekranem dotykowym informacyjno-reklamowym LCD 27″

dzierżawa 290 zł miesięcznie