Płyn do dezynfekcji rąk doskonała ochrona i wyjątkowa skuteczność

Dezynfekcja, czyli inaczej odkażanie, służy naszemu zdrowiu i walce z wszelakimi drobnoustrojami. Dobry płyn do dezynfekcji rąk zawiera w swoim składzie nie tylko substancje zabijające szkodliwe mikroorganizmy, ale także elementy pielęgnujące i takie, które nie doprowadzą do nadmiernego przesuszenia skóry. Nasze urządzenia do dezynfekcji są wyposażone w płyn o przetestowanych właściwościach bakteriobójczych, które skutecznie likwidują bakterie i wirusy dzięki czemu możecie czuć się maksymalnie pewni jego efektywności.

płyn do dezynfekcji rąk covid-19
płyn do dezynfekcji rąk skuteczna ochrona covid-19

Dezynfekcja sposobem na przeciwdziałanie wielu chorobom

Jeśli zastanawiacie się nad najlepszym sposobem zabezpieczenia przed infekcjami zakaźnymi, to stosowanie płynu do dezynfekcji z pewnością znajdziecie w czołówce odpowiednich środków. Preparat stosowany w naszych urządzeniach jest dobrze tolerowany przez wrażliwą skórę i posiada komponenty nawilżające. Inwestując w sprzęt zasilany środkiem do dezynfekcji, działacie profilaktycznie w celu ochrony zdrowia swojego i innych.

Jakie są koszty wydatków na płyn do dezynfekcji oraz koszty pracy urządzenia ?

Nie zapominajmy też o kosztach eksploatacyjnych. Technologia zastosowana w tej linii urządzeń bazuje na optymalnym i przewidywalnym zużyciu płynu odkażającego rozprowadzanego równomiernie po rękach w postaci mgiełki. Rozwiązanie to pozwala na wyeliminowanie kapania płynu z dozownika. Zastosowany w urządzeniu sonar a nie czujnik optyczny minimalizuje spóźnione strzały, które w konkurencyjnych urządzeniach trafiają do pojemnika z odrzutem lub na podłogę wokół stacji. Duży zbiornik na płyn obniża koszty eksploatacyjne, im większy pojemnik tym niższy koszt 1 ml płynu. Technologia atomizera tworzącego przyjemną w odbiorze mgiełkę eliminuje dodatkową pracę w utrzymaniu czystości wokół urządzenia, co również wpływa na odbiór miejsca odwiedzanego przez gości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dzierżawy i wynajmu urządzeń do dezynfekcji rąk AeroCare.
produkcja płynu do dezynfekcji rąk