Olle! Clean – ludzie

Zwykli. Mający rodzinę, dom, dzieci i obowiązki dnia codziennego.

Jesteśmy częścią zespołu w firmie Kserkop, którą łączy pasja do tworzenia nowych projektów odpowiadających potrzebom szybko zmieniającego się świata.

Zależy nam na tworzeniu produktów przyjaznych Klientowi.

Stawiamy sobie za cel traktowanie swoich Partnerów tak, jak sami byśmy chcieli być obsługiwani, dlatego na tej platformie możesz liczyć na przyjazne podejście i pomoc na każdym etapie.

Olleclean łączy nas pasja do tworzenia nowych projektów odpowiadających potrzebom szybko zmieniającego się świata
Olleclean biuro

Olle! Clean – historia

Jak do tego doszło, że lider rynku urządzeń biurowych oraz druku personalizowanego nagle zaczyna zajmować się urządzeniami do dezynfekcji oraz termowizji? Podobnie jak w wielu opowieściach o genezie powstania wielkich marek tutaj jest podobnie: „przez przypadek”.

Wszystko zaczęło się od naszego głównego partnera biznesowego, jakim jest Konica Minolta. Na początku pandemii, gdy w Europie następuje lockdown i firmy przechodzą na pracę w trybie home office ( a drukarki i kserokopiarki, które oferujemy, przeznaczone są do biur, a nie domu ), Konica Minolta, przewidując spadek zbytu urządzeń, informuje nas o możliwości sprzedaży kamer termowizyjnych niemieckiej marki zakupionej przez nich parę lat temu – Mobotix. Stwierdziliśmy „dlaczego nie?” Obecna działalność została zawieszona, wiec mamy czas na coś innego. Ale zaraz, zaraz… Przecież my się na tym nie znamy. Ostatni raz z wiedzą o termowizji zetknęliśmy się na studiach inżynierskich. Konica Minolta zorganizowała cykl webinarów i szkoleń, na których zgłębialiśmy wiedzę dotyczącą termowizji i badania temperatury ludzi znajdujących się w pomieszczeniach.

jesteśmy partnerem konica minolta
kamera-termowizyjna-Mobotix-M16TB-Konica-Minolta

Rozpoczęły się rozmowy handlowe i akcje marketingowe. Pamiętajmy, że 35 lat działalności firmy daje nam możliwość kontaktu z kilkoma tysiącami klientów z różnych branż, które w większym lub mniejszym stopniu zostały dotknięte obecną sytuacją rynkową.

W ramach rozmów o termowizji pytano nas często o inne rozwiązania w walce z koronawirusem. Wśród rozmów często poruszano kwestię dezynfekcji rąk.

Po wewnętrznych analizach działów handlowych uświadomiliśmy sobie, że klienci bardziej potrzebują tych rozwiązań i termowizji w pakiecie, a nie samych kamer termowizyjnych montowanych na stałe w budynkach. Na podstawie tych analiz wraz z zaprzyjaźnioną firmą stworzyliśmy linię produktów dostępną na tej stronie.

Olle! Clean – technologia

Zajęło nam to trochę czasu, ale wraz z zaprzyjaźnioną firmą specjalizującą się w budowie kiosków sprzedażowych stworzyliśmy linię produktów skrojoną na potrzeby rynku. Nasze urządzenia wyróżnia zastosowanie komponentów dających gwarancję, że wytrzymają duże potoki ludzi odwiedzających dane miejsce np. galerię handlową, biurowiec, urząd, szkołę itp. Pracując nad technologią, nie zapomnieliśmy o designie. Mówi się, że obraz wyraża więcej niż tysiąc słów. Urządzenia nasze oprócz podstawowej funkcji, którą jest dezynfekcja, powinny według nas również atrakcyjnie wyglądać. Chcemy zachwycać i zachęcać do korzystania z urządzeń tak, by tworzyły pozytywny i bezpieczny wizerunek miejsca, w jakim się znajdują.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami Olle!

AeroCare Advance automat do bezdotykowej dezynfekcji rąk atomizerem branding