Dzierżawa wynajem urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji rąk płynem

Dzierżawa - wynajem - sprzedaż - urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji rąk płynem, wolnostojące o kompaktowych rozmiarach z własnym zasilaniem, zarządzane przez sterownik GSM z możliwością emitowania reklam i informacji na dużym dotykowym monitorze a także mierzące temperaturę ludzkiego ciała kamerą termowizyjną

Regularna dezynfekcja rąk to w dzisiejszych czasach podstawa. Szczególnie w miejscach publicznych, o dużym natężeniu ruchu regularna bezdotykowa dezynfekcja rąk może chronić zdrowie i życie ludzi. Jeżeli jesteś właścicielem takiego obiektu, zadbaj o bezpieczeństwo przebywających tam osób, zaopatrując się w wolnostojące stacje do dezynfekcji. Nowoczesny i higieniczny system dozowania zredukuje ryzyko przenoszenia bakterii na rękach, utrzymując je w czystości, a także zredukuje dotychczasowy miesięczny koszt środka odkażającego zużywanego przez zwykłe dozowniki.

Stacja do dezynfekcji – zakup czy dzierżawa?

Jeżeli szukacie stacji do bezdotykowej dezynfekcji rąk aerozolem przez atomizer, w naszym sklepie znajdziecie różne modele tego sprzętu. Oferujemy sprzedaż urządzeń lub opcję dzierżawy.

Czas trwania umowy jest dopasowany do potrzeb dzierżawcy, dzięki temu mamy możliwość wpływania na comiesięczną opłatę za dzierżawę urządzenia. Wydłużenie czasu wynajmu urządzenia pozwoli nam na pozyskanie relatywnie droższego urządzenia, na które może nie byłoby nas stać w przypadku krótszego okresu wynajmu. 

W tej cenie otrzymacie produkt wraz ze wsparciem serwisowym oraz opcjonalnie rekomendowany płyn do dezynfekcji. Wszystkie dane monitoruje system GSM stacji.

Dzierżawa wynajem urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji rąk płynem w przestrzeni publicznej
Urządzenie do dezynfekcji rąk z kamerą termowizyjną
Dzierżawa wynajem dozowniki do bezdotykowej dezynfekcji rąk atomizerem

Koszty eksploatacyjne – minimalizacja wydatków na płyn do dezynfekcji i kosztów pracy

Nie zapominajmy też o kosztach eksploatacyjnych. Technologia zastosowana w tej linii urządzeń bazuje na optymalnym i przewidywalnym zużyciu płynu odkażającego rozprowadzanego równomiernie po rękach w postaci mgiełki. Rozwiązanie to pozwala na wyeliminowanie kapania płynu z dozownika. Zastosowany w urządzeniu sonar a nie czujnik optyczny minimalizuje spóźnione strzały, które w konkurencyjnych urządzeniach trafiają do pojemnika z odrzutem lub na podłogę wokół stacji. Sterownik AP150 będący w podstawowym wyposażeniu pozwala na zarządzanie ilością wylewanego płynu na pojedynczą dawkę co ma niebagatelny wpływ na świadome optymalizowanie kosztów obsługi urządzenia.

Duży zbiornik na płyn obniża koszty eksploatacyjne (im większy pojemnik tym niższy koszt 1 ml płynu) należy przy tym pamiętać, że koszty obsługi również spadają gdyż pojemniki do 10 litrów nie wymagają częstych uzupełnień.

Technologia atomizera tworzącego przyjemną w odbiorze mgiełkę eliminuje dodatkową pracę w utrzymaniu czystości wokół urządzenia, co również wpływa na odbiór miejsca odwiedzanego przez gości.

Dzierżawa - wynajem - sprzedaż - urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji rąk płynem, idealne do przestrzeni publicznej oraz handlowej

Kontakt do Biura Obsługi Klienta Olleclean.pl

Jesteś zainteresowany dzierżawą lub wynajmem?

Nasi specjaliści przygotują indywidualną ofertę dla Twojego biznesu! Napisz lub zadzwoń już teraz!

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 — 16.00