Innowacyjne technologie w trosce o zdrowie, dezynfekcja rąk płynem

Innowacyjne technologie znalazły się także w procesie odkażania rąk i kontroli stanu zdrowia. Zwłaszcza w miejscach publicznych trzeba zadbać, aby cały proces przebiegał szybko, sprawnie i skutecznie. W odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy kompleksowy asortyment urządzeń dezynfekujących i weryfikujących temperaturę. Te wolnostojące stacje dezynfekcyjne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo i higiena ludzi jest proirytetem. Zobaczcie, jakie rozwiązania są do wyboru i co je wyróżnia oraz przekonajcie się, że warto mieć je w swoim przedsiębiorstwie.

innowacyjne technologie AeroCare Advance
Stacja do bezdotykowej dezynfekcji rąk aerozolem przestrzeń publiczna

Innowacyjne technologie w bezdotykowej dezynfekcji rąk odpowiedzią na aktualne potrzeby

Wolnostojące stacje dozujące aerozol do dezynfekcji dłoni (to jest dobre miejsce, aby wstawić link) to wygodna propozycja o uniwersalnym zastosowaniu. Możecie postawić je w dowolnym miejscu – holu biurowca, przy windach, obok drzwi wejściowych do galerii czy placówek często odwiedzanych przez kontrahentów. Zasada jest prosta: powinny być łatwo dostępne dla każdego, kto zechce zdezynfekować swoje dłonie. Usytuowanie ich w newralgicznych punktach budynku zdeterminuje poczucie powinności w użytkownikach – jednym słowem będą oni zobligowani do oczyszczenia dłoni.

Priorytetem z pewnością okaże się prostota i intuicyjność obsługi, bezawaryjność oraz solidna konstrukcja odporna na uszkodzenia. Te cechy wyróżniają nasze urządzenia do dezynfekcji na tle konkurencji. Wykorzystujemy najwyższej jakości stal nierdzewną malowaną proszkowo w wybranym odcieniu z szerokiej palety kolorystycznej RAL.

Jak przebiega dezynfekcja z innowacyjną technologią stacją AeroCare ?

Bardzo prosto! Wystarczy podłożyć dłonie pod dysze, a nieprzerwanie pracujący sonar akustyczny wykryje ich obecność i uruchomi aplikator. Wydobędzie się z niego mgiełka o właściwościach antybakteryjnych – dozownik odmierzy idealną ilość płynu, a następnie zamknie układ, zapobiegając kapaniu resztek na podłogę. Wokół urządzenia zostanie zatem zachowana nienaganna czystość. Wszystko przebiegnie szybko i sprawnie, w pełni automatycznie i wygodnie dla użytkownika.

Nasze stacje odkażające są wyposażone w inteligentne czujniki oraz kompleksowy monitoring, dzięki któremu zawsze będziecie wiedzieli, że trzeba uzupełnić płyn. Dostaniecie sms-a lub wiadomość e-mail z informacją o kończącym się preparacie, a także raport z bieżącego funkcjonowania urządzenia. To jednak nie wszystko!

AeroCare Smart GSM kiosk reklamowy do bezdotykowej dezynfekcji rąk płynem
AeroCare Smart GSM reklamowo informacyjny do bezdotykowej dezynfekcji rąk płynem propozycja brandingu

Nie tylko odkażanie – kompleksowa ochrona zdrowia i wstępna diagnostyka

Stacja sterylizacyjna z brandem marki? Nic prostszego! Logo lub identyfikacja wizualna firmy wylakierowana na korpusie, aby była wyraźnie widoczna dla potencjalnych klientów. Zależy Wam na pełnej opiece nad zdrowiem użytkowników? Wybierzcie urządzenia z ekranem multimedialnym wyświetlającym informacje reklamowe lub nawigacyjne, ułatwiające odnalezienie poszukiwanej lokalizacji. Udostępniamy również sprzęty z funkcją zdalnego pomiaru temperatury. Chcecie jeszcze więcej?

Już teraz pracujemy nad innowacyjnym rozwiązaniem, jakim będzie bramka uchylna z opcją odkażania. Otworzy się ona dopiero po zdezynfekowaniu dłoni, będąc gwarancją pełnej kontroli nad higieną w Waszym przedsiębiorstwie.

Innowacyjne technologie, nowoczesne wzornictwo i elegancka konstrukcja to atuty urządzeń do dezynfekcji rąk AeroCare.

Choć priorytet to bezpieczeństwo i zdrowie, doskonale wiemy, że równie ważny jest pierwszy efekt wizualny. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie wyłącznie starannie zaprojektowane urządzenia do dezynfekcji, których styl wpisze się w profesjonalne przestrzenie. Formalny, lecz jednocześnie przyjazny design zachęci użytkowników do korzystania i zharmonizuje z wystrojem każdego obiektu.

Ciekawostkę stanowią stacje odkażające dla dzieci. Najmłodsi też powinni dbać o czystość, a kolorowe modele o zabawnym wzornictwie z pewnością im to ułatwią. Wybierzcie je, jeśli szukacie produktów do przedszkoli i sklepów z asortymentem dla najmłodszych, a także do restauracji i innych miejsc, gdzie rodzice przychodzą ze swoimi pociechami.

AeroCare Advance automat do bezdotykowej dezynfekcji rąk atomizerem branding
AeroCare Temp GSM urządzenie do dezynfekcji rąk z kamerą termowizyjną do pomiaru temperatury ciała
Urządzenie do dezynfekcji rąk z kamerą termowizyjną

Oferta dzierżawy – wynajem wolnostojących stacji do dezynfekcji rąk AeroCare

Będzie to wygodne i rozsądne rozwiązanie, które się opłaci. Wystarczy podpisać z nami umowę dzierżawy, a my zadbamy o resztę. W cenie otrzymacie regularne uzupełnianie płynu odkażającego oraz kompleksowy serwis. Stale będziemy monitorować sprzęt, abyście mieli pewność jego niezawodności.

Bezpieczeństwo jest podstawą, a dbałość o higienę stanowi fundament działań profilaktycznych. Już dziś możecie zacząć zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusów, bakterii i drobnoustrojów w Waszej firmie. Postawcie na sprawdzone i profesjonalne produkty do dezynfekcji, dbając o zdrowie swoich pracowników, kontrahentów, klientów i wszystkich gości odwiedzających Wasze przedsiębiorstwo.

Poznajcie linię wyspecjalizowanych stacji odkażających i wybierzcie do swoich firm najlepsze rozwiązania, wyróżniające się solidnością, trwałością, niebanalną estetyką oraz intuicyjną obsługą i w pełni zautomatyzowanym działaniem. Skorzystajcie z dostępności różnych modeli, możliwości zoptymalizowania parametrów i zamówienia spersonalizowanego brandu marki. To sposób na nowoczesną dezynfekcję w Waszym przedsiębiorstwie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dzierżawy i wynajmu urządzeń do dezynfekcji rąk AeroCare.